محل تبلیغات شما
هفتمین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافرداوود ، نگهبانی مسافرالیاس و دبیری مسافر محمدمهدی با دستور جلسه "وادی پنجم و تاثیر آن روی من" در تاریخ 98/10/29 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان داوود هستم مسافر،خدا را شکر می کنم که یک بار دیگر در کنگره شصت حضور دارم و خدمت می کنم  و از بنیان کنگره جناب مهندس دژاکام و خانواده ی محترمشان تشکر می کنم و از کسانی که در این شعبه زحمت کشیدند و این شعبه را راه اندازی نمودند تا من مصرف کننده را به درمان برسانند سپاسگزارم.دستور جلسه وادی پنجم،در جهان ما تفکر، قدرت مطلق حل نیست،بلکه توام با رفتن و رسیدن آن را کامل می کند،یعنی فکر کردن و به عمل رساندن آن تفکر است.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,شعبه ,مصرف ,کنم ,دستور ,جلسه ,این شعبه ,و از ,می کنم ,من مصرف ,مصرف کننده

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Leone's receptions معبر هدایت ralolicheapf Gary's life دوربین مداربسته | دوربین مدار بسته وبلاگ مسافر علی کاظمی - کارن دانلود فیلم ایرانی William's info سئو سایت فروش حشرات|حشره خشک زنده|حشرات داخل الکل سفید|فروش کلکسیون حشرات|بانک حشرات ایران|فروشگاه کفشدوزک هفت نقطه ای | 923|91|46|0910