محل تبلیغات شما
هفتمین جلسه از دور اول از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر آقای محمود و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه (نظم ، انضباط و احترام) در تاریخ 98/11/10 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محمود هستم یک مسافر
دستور جلسه امروز ۲ بخش دارد ، بخش اول دستور جلسه هفتگی می باشد نظم انضباط و احترام ، قسمت دوم دستورجلسه تولد سه سال رهایی مسافر مجید از لژیون یکم. اما در مورد دستور جلسه هفتگی: همه ما می دانیم که جهان هستی بر یک نظم خاصی بنا شده و قوانین خاصی بر آن حاکم هست،اما در خصوص کنگره ۶۰ اگر خوب دقت کنیم از روز اول آقای مهندس دژاکام کنگره ۶۰ را طوری بنا کردند که همه چیز بسیار دقیق و منظم و بسیار عالی پیش می رود، اگر به دستور جلسات هفتگی نگاه کنیم فکر می کنم در طول سال حدود ۵۰۰۰ دستور جلسه هفتگی در سراسر کشور اجرا می شود و همه در یک ساعت مشخص آغاز می شوند، این نشانه قوانین حاکم بر آن سیستم می باشد .من وقتی بعنوان رهجوی تازه وارد به کنگره می آیم سه جلسه اول به عنوان مهمان محسوب می شوم و اختیار دارم هر وقت می خواهم بیام و بروم، اما زمانی که به مرحله انتخاب راهنما می رسم و لحظه ای که راهنما انتخاب کردم آن وقت می شوم مسافر و رهجوی کنگره ۶۰ ، آن وقت بایستی خودم را تطبیق بدهم با تمام قوانین کنگره ۶۰ ، یعنی باید ظرف ۱،۲ ماه  آن چیزی که کنگره ۶۰ به من می گوید را دقیق اجرا کنم ، مرحله اولی که کنگره  در قسمت درمان برای من انجام می دهد این است که جسم من را به تعادل می رساند برای این کار شربت OT را به من می دهد که شربت OT بهترین داروی درمان اعتیاد می باشد ، این شربت OT را وقتی که به من می دهند چگونه بر روی من تاثیر می گذارد؟ 

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,، ,جلسه ,دستور ,مسافر ,۶۰ ,کنگره ۶۰ ,دستور جلسه ,شربت ot ,جلسه هفتگی ,من می

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

maytravleicei beast-fans ewoxemru ماهان موزیک , آهنگ های خاص فانی20 متوسطه اول معرفی سامانه دانش آموزش سناد آهنگ 14 مینا Fashion & Cool NFL Cheap San Diego Chargers jerseys, Dress up Yourself Now. erengiaga