محل تبلیغات شما
ششمین جلسه از دور اول از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم تازه واردین مسافر رضا و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر اصغر با دستور جلسه (وادی پنجم و تاثیر آن روی من) در تاریخ 98/11/03 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان رضا هستم مسافر عضو لژیون سردار،از آقا ابراهیم و دبیر محترمشان تشکر میکنم که این فرصت را به من دادند تا در این جایگاه خدمت کنم،از آقا حمید نگهبان لژیون سردار هم تشکر می کنم که به من اجازه دادند تا به نمایندگی از لژیون سردار بعنوان عضو کوچکی از این لژیون در این جایگاه خدمت کنم  و آموزش بگیرم،جا دارد رهایی های شعبه را به خودشان و راهنمایان محترمشان و همسفرشان و راهنمایان محترم همسفرشان و خانواده بزرگ کنگره 60تبریک عرض نمایم،تبریک ویژه خدمت همسفران برای برگزاری جشن با شکوهی که در هفته ی گذشته شاهدش بودیم،بسیار عالی این جشن را مدیریت نمودند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

لژیون ,مسافر ,خدمت ,محترمشان ,عضو ,نمود ,دادند تا ,به من ,را به ,در این ,این جایگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Shanon's memory سفارشات میس واندا آکادمی کی پاپ راز بهتر زیستن و بهتر زندگی کردن مرکز مطالعات طب سوزنی شعبه خراسان رضوی رسا queschedorso tawdracolta lamopebu آریــــانـــت_خـدمـات فـنـی کـامـپـیـوتـر با کادری مجرب در محل شما