محل تبلیغات شما
چهارمین جلسه از دور سوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج با استادی کمک راهنمای محترم مسافر عبدالله و نگهبانی کمک راهنمای محترم همسفر ملیحه و دبیری مسافر ولی الله  با دستور جلسه  "محبت، بخشش را منتقل کن" در تاریخ 98/08/09 رأس ساعت 15:30 آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان عبدالله هستم یک مسافر عضو لژیون سردار، خیلی خوشحالم از این که ، یک بار دیگر در این نمایندگی و بین شما دوستان عزیزهستم و می توانم افتخار خدمت داشته باشم و شما دوستان را زیارت کنم . محبت ، بخشش را منتقل کن دستور جلسه لژیون سردار است . چیزی که ، در کنگره ساری و جاری است محبت است یعنی بذر کنگره انگار از محبت بوجود آمده . شما وقتی به عنوان یک تازه وارد می آیی محبت را با تمام وجودت حس میکنی و به خودت هم به صورت نا خداگاه سرایت میکند .بعضی وقتها محبتی که رهجوها به من دارند ، ماوراء آن چیزی که طبیعی است می دیدم و حس می کردم این از کجا بوجود میاید و چطور این شکل میگیرد ؟ چه طوری است که ، یک رهجو یا انسان همدرد خودت وقتی که وارد کنگره شده و نگاهش ، لبخندش ، کلامش و رفتارش نسبت به تو سرشار از محبت است و انگار خشت خشت این مکان امن و مقدس در آن محبت وجود دارد و اساسش محبت است و محبت منتفل میشود .

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

محبت ,، ,لژیون ,یک ,سردار ,دوستان ,لژیون سردار ,که ، ,محبت است ,چیزی که ,راهنمای محترم ,اعضای لژیون سردار ,هماهنگی اعضای لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

genetater اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها مــــرکز هیــئـت حضــرت ابـوالفــضـــل(ع) نــیــاســـــــر - خیابان ولی عصر(عج)حسینیه بیدكاب Lady miraculous Ollie's game banpaudredlab hueselessnyc wingthreadalin وبلاگ ارتش سرخ آذربایجان کلام اخر