محل تبلیغات شما
نهمین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دیده بان محترم آقای حکیمی و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر محمد با دستور جلسه (OT) در تاریخ 98/11/10 راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:
سلام دوستان احمد هستم مسافر
از خداوند ممنون و سپاسگزار و شاکرم که توفیق داد امروزدر این جلسه در خدمت شما عزیزان حضور داشته باشم امیدوارم که بهره ی لازم را از جلسهببریم،تشکر و قدردانی می کنم از همه ی خدمتگزاران در این نمایندگی،از ایجنت،اسیستانتو مرزبانان گروه مسافران و همسفران،راهنمایان در دوبخش ،مسئول نشریات ،مسئول اوتی،سیستمصوتی،نگهبانان،دبیران،و همه عزیزانی که قدمی بر می دارند برای اعتلای جایگاه خودشان،تشکرو قدردانی می کنم و بدانیم که اگر خدمات و کارهایی انجام می دهیم صرفا برای حال خودماناست و دریافت آموزشهای گوناگونی که در جایگاه های مختلف برای ما وجو ددارد و شناختو آگاهی لازم را جایگاه به ما منتقل می کند تا بتوانیم بهتر حرکت بکنیم و جلو برویمو آموزشهای بهتری را دریافت کنیم،از سهم خود را به عنوان یک عضو از همه عزیزان سپاسگزارمو امیدوارم بهره لازم را ببریم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جایگاه ,لازم ,جلسه ,،مسئول ,عزیزان ,امیدوارم ,لازم را ,در این ,ضد خودش ,قدردانی می ,از همه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

یادداشتهای حقوقی بزرگان مدیریت و داستان های مدیریتی وبلاگ شخصی بهرام زنده دل از همه جا تعمیرات موتور سیکلت exuchygel شنگول آباد وبلاگ امین هوشمند فناوری های مدرن worlforbuddfort