محل تبلیغات شما
اولین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مصطفی و نگهبانی مسافر  مجید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه (وظایف راهنما و رهجو) در تاریخ  98/11/29 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان مصطفی هستم یکمسافر
لازم می دانم که اول از خدای خودم تشکر کنم که اجازه داد بتوانم در کنگره 60 حضور داشته باشم و  طوری سفر کنم که الآن در خدمتشما باشم و از حال خوشم با شما صحبت کنم، دوم از جناب مهندس و خانواده محترم ایشانتشکر می کنم که با زحماتی که می کشند این مسیر را طوری برای من هموار کردند که منبه عنوان یک مصرف کننده اینقدر راحت سفر  کنم و اینقدر راحت می توانم به کنگرهبیایم و آموزش بگیرم ، من جای دیگری نظیر آن را ندیدم که بتوانم اینقدر مرتب آموزش بگیرم و حالم خوب شود و زندگی من هم در کنارش تغییر کند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنم ,اینقدر ,کنگره ,مسافر ,یک ,مصطفی ,کنم که ,آموزش بگیرم ,اینقدر راحت ,کنگره 60 ,من به

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

به یادشهدا111 اشعار ،نوحه ،مرثیه ،روضه ،مولودی و مدح جهت میلاد اهل بیت ،شهادت اهل بیت و اشعار مجالس ختم و ترحیم ،خاکسپاری توسط مداح و شاعراهل بیت ذاکر ال سوال John's info James's site podirevme انجمن خیریه خادمین ابا عبدالله (ع) قایق کاغذی کیمیا 1800 سایت وبگردی