محل تبلیغات شما
سیزدهمین  جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر حسین ، نگهبانی مسافر صفرعلی و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه "وادی سوم و تاثیر آن روی من" در تاریخ 98/09/03 راس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان حسین هستم یک مسافر
از نگهبان و دبیر محترمشان و آقا بهرنگ راهنمای محترم لژیون دهم که لژیون خدمتگزار بودند سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و آموزش بگیرم.در ادامه از راهنمای با عشق خودم آقا محمود تشکر می کنم بخاطر این حال خوب و همه ی محبتهایی که نسبت به من در سفر اول داشتند و در مسیر درمان خیلی به من کمک کردند و من همیشه مدیون محبتهای ایشان هستم امیدوارم که در این مسیر درست گام بردارم  و بتوانم در آینده خدمتگزارخوبی برای کنگره باشم و به این وسیله بتوانم گوشه ای از محبتهای ایشان را جبران نمایم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

مسافر ,بتوانم ,ای ,ایشان ,مسیر ,محبتهای ,به من ,محبتهای ایشان ,من در ,در سفر ,سفر اول

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

oroninwen مطالب اینترنتی IT , دنیای رایانه و گوشی همراه با چهارده معصوم (ع) ludranata خرید اسكیت دو چرخ کودکانه بچگانه دخترانه پسرانه 2020 Diane's site EXOℓØVERS3 فروشگاه اینترنتی خورجینک مقالات بیس مدیریت 2020-2021