محل تبلیغات شما
ششمین جلسه از دور چهارم جلسات لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم تازه واردین مسافر الیاس و نگهبانی راهنمای محترم مسافر حمید و دبیری راهنمای محترم تازه واردین مسافر رضا با دستور جلسه : در کنگره 60 چگونه قدردانی میکنیم ( تواضع و تفاخر ) در مورخ 1399/03/13 راس ساعت 15 در محل نمایندگی آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان الیاس هستم یک مسافر

تشکر میکنم از نگهبان جلسه آقا حمید که این فرصت را اختیار بنده قراردادند تا در اینجایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم. همچنین از راهنمای عزیز خودم آقامحمود تشکر میکنم که در این مسیر خیلی به من کمک کردن و هرچه دارم از لطف کنگره 60 وسپس راهنمای عزیزم است.

درخصوص دستور جلسه: چگونه در کنگره 60 قدردانی می کنیم ( تواضع وتفاخر )، در خصوص بخش اول دستور جلسه ، خب اینکه کنگره 60 برای ما چه کارهاییانجام داده بر کسی پوشیده نیست ، اینکه ما را به رهایی رسانید و سلامتی و جایگاههای اجتماعی از دست رفته من را به من بازگردانید و چه بسا جایگاه های بهتری را بهمن بخشید، حتی جایگاه هایی که قبلا از دیدگاه خود من دست نیافتنی بود بعد از درمانآن جایگاه ها و این اتفاق های خوب برای من رقم خورد.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جلسه ,راهنمای ,کنگره ,جایگاه ,مسافر ,محترم ,کنگره 60 ,را به ,دستور جلسه ,راهنمای محترم ,به من ,تازه واردین مسافر ,نیما یوشیج بهشهر ,جلسات لژیون سردار ,چهارم جلسات لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nallelahou اشعار احمد محمود امپراطور بازی و نرم افزار و انیمیشن وکد های مختلف... ستارگان پاپ 1400 لینک باکس هاپو Advertising Opportunities Here مدل لباس-مدل لباس مجلسی-مدل لباس شب-ژورنال لباس 2010+اموزش آرایشگری >> مدل لباس دبستان هیات امنایی پسرانه علامه حلی 1 دوره اول بیرجند نماینده فروش تنور گازی خانگی گنبد صنعت oronsamax