محل تبلیغات شما
پنجمین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر ابوذر و نگهبانی مسافر  مجید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه "کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر" در تاریخ 99/03/27 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان ابوذر هستم یک مسافر،باعث افتخار من استکه در خدمت شما هستم از راهنمای لژیون چهارم آقا اسماعیل سپاسگزارم که به من فرصت دادندتا این جایگاه را تجربه کنم و از کسانی که در ساخت و ساز این مجموعه کمک می کنندسپاسگزاری می کنم. خودم هم در اوقات بیکاری به کنگره می آیم تا با خدمت کردن حالناخوش خودم را خوش کنم در واقع کمکی نیست،بدهکاری است که نسبت به کنگره دارم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنم ,کنگره ,مسافر ,خدمت ,جایگاه ,دادند ,که در ,است که ,به کنگره ,مجموعه کمک ,در ساخت

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سیب وحشی hauterrefest برندینگ| استراتژی برند، شخصیت برند، مدیریت برند slimdyryla گیربکس و دیفرانسیل مسعود فروشگاه اینترنتی زیور آلات،هدیه برای خانم ها،هدیه برای همسر،فروش کالای لوکس،سواروفسکی پایگــاه خبــری تحلــیلــی مـــــــاســـــــال بـــــــــرتـــــــر masalbartar الماس های درخشان صابون بابونه تــــرش و شیـــــرین