محل تبلیغات شما
دومین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر بهرنگ و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر عبدالعلی با دستور جلسه (آداب معاشرت، ادب و بی ادبی ،تعادل و بی تعادلی) در تاریخ 99/04/05راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان بهرنگ هستم مسافر،خیلی خوشحالم که یک باردیگر در جمع شما عزیزان هستم از نگهبان جلسه تشکر می کنم که این فرصت را در اختیارمن قرار دادند،امیدوارم جلسه ی خوبی داشته باشیم.جلسه امروز شامل دوبخش ،بخش اول دستورجلسه هفتگی آداب و معاشرت،ادب و بی ادبی،تعادل و بی تعادلی،بخش دوم هم تولد سه سالرهایی راهنمای محترم آقا وحید می باشد

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جلسه ,بی ,مسافر ,آداب ,راهنمای ,محترم ,و بی ,راهنمای محترم ,جلسه ی ,دادند،امیدوارم جلسه ,من قرار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

plorpatbeauball سایت دانلود و استخراج ارز دیجیتال رایگان بدون هزینه و سرمایه بیت کوین و اتریوم استخراج کن میلیونر شو reppnepiran W3schools sponnocomptua diasorvage درب های فلزی خرید شماره مجازی تلگرام (فعال شده) عسل خالص، طبیعی و ممتاز کوهستان، مرغوبترین عسل ایران ملی پنل دنیای تحقیق و مقاله دانشگاهی