محل تبلیغات شما
ششمین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مرتضی و نگهبانی مسافر  مجید و دبیری مسافر علیرضا با دستور جلسه "آداب و معاشرت، تعادل و بی تعادلی" در تاریخ 99/04/03 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان مرتضی هستمیک مسافر

از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم که اجازه دادند در این جایگاه خدمت کنم واز خدمت خودم آموزش بگیرم .

من جلسه گذشته که آمده بودم آقای حمید همدانی لطف کردند و به من گفتند که جلسهبعد استاد جلسه بنشین، در حقیقت من زیاد آمادگی نداشتم و در این مدت هم کمی ازآموزش ها به دور بودم بدلیل مشغله کاری، اما اطاعت امر کردم و از راهنمای خودم آقاعلیرضا اجازه گرفتم تا امروز این جایگاه را تجربه کنم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جلسه ,مسافر ,کنم ,کنگره ,استاد ,آموزش ,در این ,این جایگاه ,و از ,در حقیقت ,حقیقت من

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام خامنه ای: هیئتها نمیتوانند سکولار باشند؛هیئتِ امام حسینِ سکولار ما نداریم هرکس علاقه‌‌مند به امام حسین است، یعنی علاقه‌‌مند به اسلا Bernice's style changlisdere شیلات درشهرستان میانه pridarexin تاجر چت خبرنامه بازاریابی ساعت مچی كامپیوتری دیجیتالی هوشمند زنانه مردانه دخترانه 2020 وبلاگ دانشجویان زیست شناسی 89 دانشگاه زابل ژورنال بزرگ مدلهای پالتو و کاپشن زنانه و دخترانه