محل تبلیغات شما

دومین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم تازه واردین مسافر الیاس  ، نگهبانی مسافر غلامرضا و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه "حرمت کنگره 60 ، چرا رابطه مالی و کاری در کنگره 60 ممنوع می باشد " در تاریخ 99/04/08راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان الیاس هستم یک مسافر.
از نگهبان و دبیر جلسه سپاسگذارم که به بنده فرصتدادند تا در این جایگاه خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم. از راهنمای عزیزخودم سپاسگذارم که زحمات فراوانی را برای من کشیدند. در خصوص دستور جلسه این هفتهحرمت کنگره 60 ، تمامی قوانین و حرمت هایی که در کنگره عنوان می شود مثل یک مرز میماند و اینکه حرمت دوبار در هرجلسه خوانده میش ود نشان از اهمیت موضوع دارد. چرا نبایدرابطه کاری و مالی در کنگره 60 برقرار کنیم؟ یادم هست در یک سی دی استاد امینعنوان کردند ای کاش این ظرفیت در تمامی بچه شکل بگیرد تا بتوانیم این رابطه رابرقرار نماییم. این بدان معنی است که این ظرفیت هنوز شکل نگرفته است و این حرمت هاو قوانین برای این است که من سفر اولی در امنیت کامل سفر خودم را انجام بدهم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,حرمت ,مسافر ,یک ,رابطه ,جلسه ,کنگره 60 ,در کنگره ,60 ، ,سپاسگذارم که ,حرمت کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

متافیزیک و علوم غریبه Deborah's blog ورزشی hamshopfoola وکیل ورزشی، ارائه مشاوره در زمینه حقوق ورزشی و قراردادهای ورزشی High Quality NFL New York Jets Jerseys Wholesale, Worth Having. ایناز چت|چت ایناز|چت روم CartoonLand Wiki شبنمی Daniel's collection