محل تبلیغات شما
مشارکت مکتوب  به قلم مسافر خداداد لژیون دهم
در باب دستور جلسه:نوشتن سی دی و نقش آن در آموزش 

سلام دوستان خداداد هستم مسافر:
اینجانب در ابتدای سفرم زمانی که راهنمایم تاکید بر این داشتند که سی دی ها  را بنویسم برایم این سوال پیش می آمد که چه منفعتی برای ایشان یا کنگره دارد که این همه اصرار می ورزند.بعد از مدتی از سفر و فشار بیشتر راهنما برای نوشتن سی دی،شروع به نوشتن بدون تفکر کردم و بعد از مدتی با پرسشهای زیبای راهنمای خوبم آقا بهرنگ درباره سی دی به تفکر علاقه مند شدم و بعد از حدود سه ماه پی به صحبتهای راهنمایم بردم که فرمودند مسافری که یکی از ارزشهای کنگره را به درستی انجام ندهد هیچ وقت به حال خوش نمی رسد و این را بنده تجربه کردم.زمانی شد به دلیل مشکل کاری نتوانستم سی دی بنویسم حدود سه هفته جلوی آیینه آن نوری که در چهره ام ایجاد شده بود یا همان انوار الهی را دیگر نمی دیدم و تاریکی و سیاهی جای آن انوار الهی را گرفته بود .ممنونم از راهنمای خوبم بخاطر تحلیل سی دی و تشکر از خانواده ی مهندس دژاکام بخاطر تهیه سی دی ها.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

سی ,دی ,نوشتن ,خداداد ,مسافر ,زمانی ,سی دی ,بعد از ,به قلم ,الهی را ,دی و ,مسافر خداداد لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

bajutesu زیباکده عشق وبلاگ کودک کتابخانه عمومی قائم آل محمد(عج) گردشگری اصفهان lesmostfitzbund کانون فرهنگی هنری مسجد حاج غلام اشکذر Matthew's blog اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها Mimizreza