محل تبلیغات شما
پنجمین جلسه از دور اول سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار لژیون گرگان با استادی راهنمای محترم آقا مهدی و نگهبانی مسافر غلامرضا و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه : (( پس انداز )) در تاریخ 99/04/27 راس ساعت 10 صبح برگذار گردید.

خلاصه سخنان استاد:

سلامدوستان مهدی هستم یک مسافر

تشکرمیکنم از نگهبان و دبیر جلسه و خدارا شاکر هستم که امروز این فرصت در اختیار بندهقرار گرفت تا در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم.ما یکتفکر داریم به نام تفکر سازندگی و این خیلی ارزشمند است و اینکه ما اینجا نشستهایم بابت این تفکرمان بایستی خدارا شکر کنیم و طبق پیام آقای مهندس ساکنین آباد ،خرابه ها را کاخ میکنند و ساکنین خراب ، کاخ ها را ویرانه می کنند. یعنی انسان باتفکرش میتواند بدی ها را تبدیل به خوبی ها نماید و روش درمان و شاهکار کنگره 60همین است که ما آدم های حال خراب آمدیم و تبدیل به انسان های خوب و نیک اندیششدیم. یعنی کنگره 60 از انسان های بد و خراب ، انسانهای خوب می سازد، انسانهای خوبکه خوب هستند و زحمت و دردسری برای کسی ندارند. سیستم کنگره 60 اینگونه است کههرکجا میروند خرابه ها را به آبادانی تبدیل میکند و همه عاشق سیستم کنگره و بچههای کنگره می شوند. پس کار کنگره تبدیل بدی ها به خوبی هاست. خب لژیون سردار لژیونگرگان هم خداراشکر بسیار خوب و قوی کار خودش را آغاز نموده و پتانسیل بسیار بالاییدارد و اگر این تواناییها و پتانسیلی که وجود دارد شروع به حرکت نماید یک انفجارسازنده رخ می دهد، این را از ته دلم میگویم چون ما تجربه شروع یک نمایندگی را بادویا سه نفر در گذشته نچندان دور را داشته ایم و من به وضوح این توانایی و پتانسیلرا در تک تک اعضاء لژیون گرگان می بینم و اینکه در آغاز کار لژیون گرگان لژیونسردار گرگان شکل گرفته است بسیار کار مهمی است.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

لژیون ,کنگره ,ها ,گرگان ,یک ,تفکر ,لژیون گرگان ,ها را ,لژیون سردار ,کنگره 60 ,تفکر سازندگی ,سردار لژیون گرگان ,لژیون سردار لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

درهمستون مهدویت و آخر الزمان provininap لینک یاب - لینکدونی گروه و کانال تلگرام موبایل وحید لنگرود MobileVahid reitijelbo سایت شخصی گلچین برترین مطالب وب فارسی پربازدیدترین تور روسیه|تور تایلند|تور مالزی|تور دبی|تور استانبول|تور آنتالیا