محل تبلیغات شما
مشارکت مکتوب  به قلم مسافر حسن لژیون یازدهم
در باب دستور جلسه:بنیان کنگره ۶۰

سلام دوستان حسن هستم یک مسافر
من به نوبه خودم بیست و دومین سال بنیان کنگره ۶۰ را تبریک می گویم ، راهی که مهندس آغاز کرده اند در واقع کشف راه درمان اعتیاد بوده و  هدف از آن کمک به انسان هابوده است. ایشان  زحمات بسیاری کشیده اند تا یک فرد مصرف کننده مثل من به درمان برسد .
 من با وضعیت بدی پا به کنگره گذاشتم و در حال درمان اعتیادم می باشم و خانواده ام را دوباره به دست آورده ام.
منی که در این مکان به درمان می رسم وظیفه دارم به دیگران کمک کنم تا آن هایی که مشکل اعتیاد دارند به درمان برسند.
 من خودم سعی می کنم که بخاطر داشته باشم با چه حال و روزی وارد کنگره شدم ، افراد مصرف کننده ای که وارد کنگره می شوند باید بدانند که کنگره ۶۰ به راستی به این نقطه که در حال حاظر قرار دارد نرسیده مگر با زحمات و از خود گذشتگی های جناب آقای مهندس که خود و زندگی خود را وقف کنگره کرده است .
امیدوارم خداوند متعال همیشه نگهدار مهندس و خانواده محترمشان باشد و در پایان این هفته را خدمت آقای مهندس دژاکام و خانواده محترمشان تبریک عرض می نمایم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,درمان ,مهندس ,حال ,حسن ,خانواده ,و خانواده ,به درمان ,مصرف کننده ,بنیان کنگره ,کنگره ۶۰

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

panapechi اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها کتابخانه عمومی امام حسن مجتبی (ع) زاویه mocguimarco plugvenremi کلاسور نظام صنفی کشاورزی استان همدان آموزش قانون جذب فروشگاه سارینا شاپ پارس تفریح