محل تبلیغات شما
اولین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر صفرعلی ، نگهبانی مسافرالیاس و دبیری مسافر محمدمهدی با دستور جلسه "بنیان کنگره 60" در تاریخ 98/09/17 راس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان صفرعلی هستم یک مسافر
از آقا محمود راهنمای محترم لژیون یکم سپاسگذارم که مسئولیت اداره جلسه را به من سپردند ، خدا را شکر می کنم که یک بار دیگر  این جایگاه را می توانم تجربه کنم.
در رابطه با دستور جلسه:  بنیان کنگره۶۰
((این هفته را ابتدا به خود آقای مهندس، خانواده محترمشان و همه شما دوستان عزیز تبریک می گویم.))
آقای مهندس در ماه رمضان سال ۷۵ روشی را در ابتدا روی خودشان امتحان کردند و در ۱۵ آذر ۷۶  با این روش به نتیجه رسیدند و درمان شدند . البته در شرایط بسیار سخت ، زمانی که اگر می گفتی درمان اعتیاد با خود تریاک، ممکن بود کارت به بازداشتگاه هم برسد.ایشان مشکلات و سختی های فراوانی را تحمل نمودند تا توانستند این روش درمان رابه اثبات برسانند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

بنیان ,کنگره ,درمان ,جلسه ,دوستان ,دستور ,کنگره ۶۰ ,بنیان کنگره ,این روش ,روی خودشان ,امتحان کردند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

freegames64 چطور به آسانی از اینترنت $ دلار $دربیارم ... mussmasbepe apigconte Agnes's collection stanontome ایل ها-illha آفتاب مهر روستاهای نمونه گردشگری دزفول گرمایش عشق