محل تبلیغات شما
ششمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر سلیمان و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر عبدالعلی با دستور جلسه "وادی سیزدهم و تاثیر آن بر روی من "در تاریخ 99/05/30راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلامدوستان سلیمان هستم یک مسافر،ازنگهبان و دبیر جلسه سپاسگزارم که امروز این فرصت در اختیار بنده قراردادند تا دراین جایگاه خدمت کنم و انشاالله جلسه خوبی در کنار یکدیگر داشته باشیم و آموزشبگیریم.خدا راشاکرم که بعد از وقفه بوجود آمده دوباره جلسات حضوری فعال شده و دوباره در جمعقرار گرفتیم و به مسیر خودمان ادامه می دهیم، خدا را شکر می کنم به خاطر این حال خوب وامیدوارم حال همه شما و خانواده های محترمتان خوب باشد و مشکلی برای هیچ کس بوجودنیاید. قبل از هر چیز رهایی های شعبه را در روز چهارشنبه و هفته هایقبل، به خودشان و خانواده های محترمشان و راهنماهای بزرگوارشان تبریک و تهنیتعرض می نمایم و امیدوارم در سفر دوم ثابت قدم و خدمتگزاران خوبی برای کنگرهباشند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

های ,جلسه ,مسافر ,بوجود ,خانواده ,حال ,خدا را ,و امیدوارم ,و خانواده ,خانواده های ,های محترمتان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صنایع ماشین سازی رویال تراش آمل گفتگو با خانواده و همرزمان شهداء کشکول بندگی زندگی بی تو مجله اینترنتی کاروک : علم وفناوری،کامپیوتر و اینترنت،ورزش،تغذیه،سلامت مجله فارسی و نتی وبلاگ پیشران کنترل George's notes thinrequatfast Audry's page