محل تبلیغات شما
دومین جلسه از دور بیست و چهارم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر حمید ، نگهبانی مسافرالیاس و دبیری مسافر محمدمهدی با دستور جلسه "گل ریزان (جشن) " در تاریخ 98/09/24 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان حمید هستم یک مسافر
خدا را شاکرم که یک بار دیگر در این جایگاه قرار گرفتم از نگهبان و دبیر جلسه هم تشکر می کنم ،از نگهبان لژیون سردار سرکار خانم ملیحه تشکر می کنم. به دوستانی که پیمان کمک راهنمایی بستند تبریک می گویم و ان شاالله در این جایگاه موفق باشند .
این هفته جشن گل ریزان می باشد ، من خیلی به کنگره مدیون هستم، اگر بخواهم مشارکت کنم و بگویم که در گذشته من چه مقدار پول مواد می دادم و الآن نمی دهم  و حالا به کنگره بدهم، نه این برای خود من هم خیلی کسل کننده است.اما اگر حس و حال خودم را بگویم خیلی بهتر است.
واقعا موادهمه چیز مرا گرفته بود ( خانواده ، کار، آبرو و . ). هر راهی که شما بگویید من برای درمان امتحان کردم، اما کنگره واقعا به من  و همه ما کمک کرد . همه در زمان مصرف اگر برای مصرف مواد جایی دست خالی می رفتیم حالمان گرفته می شد اما زمانی که دست و بالمان باز بود کلی خرید می کردیم و با آرامش می رفتیم.اصلا مصرف کننده دست ودل بازو لوتی است، اینهایی که وارد کنگره می شوند دیگر سرآمد همه هستند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,مصرف ,کنم ,خیلی ,گل ,رفتیم ,کنگره می ,می کنم ,به کنگره ,می باشد ,گل ریزان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ABANGAHAN مغرور عاشق سایت مالکان زمین های امامزاده قاسم-نیاوران خیابان بوکان quihampdesgbact omraninfo leprifulso orinacer خبرکتاب - دنیای کتاب و کتاب خوانی ساعت مچی دخترانه مردانه زنانه روز عشق ولنتاین بهمن 2020 1398 raturipci