محل تبلیغات شما
دومین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی کمک راهنمای محترم آقا الله قلی و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه ( بنیان کنگره 60) در تاریخ 98/09/21راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان الله قلی هستم مسافر،
از نگهبان و دبیر جلسه کمال تشکر را دارم که فرصت خدمتگزاری در این جایگاه را به من دادند،همچنین تشکر می کنم از نگهبان لژیون سردار از راهنمای محترم قسمت همسفران سر کار خانم ملیحه.جا دارد قبل از اینکه در رابطه با دستور جلسه صحبت کنیم به عزیزانی  که پیمان کمک راهنمایی بستند و شال کمک راهنمایی را دریافت کردندتبریک بگوییم. ان شاءالله همه در این مسیر مستدام باشند.یک تبریک دیگر به مسافران و همسفران حاضر در جلسه که از استان گلستان می آیند ، به لطف الهی و همت اعضای این نمایندگی ، مخصوصا خود بچه های استان گلستان در آینده نزدیک قرار بر این شد که لژیون استان گلستان شروع به کار کند .این سعی و تلاش خود همان افراد بوده که توانستند با عزم راسخ و سعی وتلاشی که داشتند  در این مسیر باشند و به هدفشان برسند . به همه عزیزان تبریک می گویم مخصوصا به راهنمای محترم آقا حامد که مسئولیت اداره لژیون گرگان به ایشان واگذار شده ، انشاءالله که همه دوستان در کنار هم بتوانند یک شعبه مثل نمایندگی نیمایوشیج بهشهر داشته باشند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جلسه ,گلستان ,، ,راهنمای ,محترم ,استان ,راهنمای محترم ,در این ,استان گلستان ,محترم آقا ,به کار

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

طراحان آپامه پلی کربنات-ورق دو جداره-نورگیر-پوشش سقف-سقف استخر insedgiree slicexchahor warbfemgoachab 747 نکته و تست کنکور استاد زارع مد 2017 سفارشات invsssp رادیو