محل تبلیغات شما
هفتمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر مجید و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر عبدالعلی با دستور جلسه "قضاوت و جهالت "در تاریخ 99/06/06راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان مجید هستم یک مسافر،از نگهبان جلسه آقامحمد تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا بتوانم خدمت کنم وآموزش بگیرم،از راهنمای بزرگوارم آقا اله قلی و آقا ناصر سپاسگزارم که این حال خوبامروزم را مدیون راهنمایی های این دو بزرگوار و زحماتشان،و گوش به فرمان بودنمهستم.از آقا مهدی ایجنت محترم شعبه بابت تمام زحماتی که برای این نمایندگی کشیدند سپاسگزارم و به آقا بهرنگ ایجنت جدید شعبه تبریک عرض می کنم.خدا را شاکرم که جلسات عمومی بصورت حضوری برگزار می گردد باید قدر این مکانرا بدانیم.به تمام خدمتگزارانی که در ساخت بنای اداری زحمت می کشند خدا قوت میگویم مطمئنا حال خوبی با این خدمتها نصیبشان می شود و باید آن جایگاه را تجربه کردتا حس و حال آن را درک کرد.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

آقا ,کنم ,حال ,مسافر ,نمایندگی ,عمومی ,می کنم ,که این ,خدا را ,شاکرم که ,را شاکرم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فانی تبریزی Kathy's memory وبلاگ بزرگ پرسپولیس راهنمایان تور صبروآرامش راز شاد زیستن روانشناسی موفقیت relriedafi escoabidi Jeremy's notes جدیدترین اس ام اس ها