محل تبلیغات شما
دوازدهمین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر  محمد  و نگهبانی مسافر  مجید و دبیری مسافر شهاب با دستور جلسه "از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنیم ؟ مقاله نویسی  " در تاریخ 99/06/11 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.

سلام دوستان محمد هستم یک مسافر
 از نگهبان جلسه آقا مجید و دبیر محترم آقا شهاب تشکر می کنم که این فرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا بتوانم خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم ، از راهنمای درمان موادم  آقامهدی خورشا و راهنمای درمان سیگارم آقا الله قلی تشکر می کنم بابت زحماتی که برای من کشیدند.  همچنین از ایجنت محترم آقای مهدی یوسفی تشکر می کنم بابت زحماتی که  برای نمایندگی کشیدند.خدمت راهنمای محترم آقا بهرنگ ایجنت جدید شعبه تبریک عرض می کنم. 

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنم ,آقا ,خدمت ,کنگره ,راهنمای ,تشکر ,می کنم ,کنگره 60 ,تشکر می ,راهنمای درمان ,محترم آقا

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

morthealthpatsda خدا محبت است پخش المهدی ( عج ) ( مرکز پخش جزوات حوزوی قربانی ) آتلیه عکاسی و فیلمبرداری آنلاین ( ایلیا ) آبدانان - شعر و رباعی و غزل ناب عاشقانه Digital Photography Online دفتر یاداشت قیمت لوله پلی اتیلن وبلاگ نمایندگی شیخ بهایی همسفران فروشگاه اینترنتی چیستا الکترونیک شیراز عشق بی ثمر دانلود فیلم ایرانی جدید با لینک مستقیم 97