محل تبلیغات شما
هفتمین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر مرتضی ، نگهبانی مسافر غلامرضا و دبیری مسافر حسین با دستور جلسه"عدالت ، آیا افراد در کنگره 60 با هم برابرند؟ " در تاریخ  99/06/16 راس ساعت 17 آغاز بکار نمود.

سلام دوستان مرتضی هستم یک مسافر
از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم که فرصت دادند تا خدمت کنم و از خدمت خودم آموزش بگیرم . امروز می خواهم در رابطه با فواید درمان در کنگره صحبت کنم  ، چون بهترین نتیجه را از کنگره گرفتم ، تقریبا 20 روز قبل یکی از نزدیکانم دچار بیماری کرونا شد ، با راهنمای خودم آقا علیرضا تماس گرفتم و از ایشان راهکار خواستم ، شکر خدا در چند روز به کمک آقا علیرضا و آقا مهدی مشکل برطرف شد و بیمار من درمان شد.  خیلی از این دو عزیز سپاسگزارم که برای این مشکل راهکاری ارائه کردند که به نظر من هیچ شخصی نمی توانست همچین راهکاری ارائه کند و این موضوع ایمان من به کنگره را دو چندان کرد.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,، ,مسافر ,جلسه ,خدمت ,آقا ,آقا علیرضا ,آنانی که ,در کنگره ,راهکاری ارائه ,می کنند

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

delgedisbi Ranah02maya صدور گواهینامه ایزو معتبر سبک زندگی- تمدن اسلامی- غرب شناسی تاریخ امروز , ساعت و تقویم ایرانی امروز بابک جهانبخش اتوماسیون صنعتی | OMRON مخابرات ..Me is typing انتشارات شمیم مهر و اندیشه