محل تبلیغات شما
دهمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دیده بان محترم آقای ترابخانی و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر جمشید با دستور جلسه " صورت مسئله اعتیاد " 27شهریور ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار نمود.

سخنان استاد:

سلام دوستان رضا هستم یک مسافر

خیلی خوشحالم که بعداز مدت ها یکبار دیگر در شعبه نیما یوشیج بهشهر درخدمت شما عزیزان هستم ، دفعه اولی که من به این شعبه آمدم ساختمان جدید احداث نشدهبود و فقط گوشه زمین یک سرپناهی درست کرده بودند و کارگاه ها و لژیون ها در آنجابرگزار می شد اما از طریق سایت عکس های ساخت و ساز شما را دنبال می کردم و خیلیخوشحالم که امروز همچین ساختمان خوبی احداث کرده اید و خیلی جالب است آن بنایقدیمی در کنار این ساختمان جدید است. در این چندین سال گذشته که بچه ها در حالخدمت کردن هستند مثل گذرهمین ده ماه یازده ماه صورت مسئله اعتیاد است که در کتاب14 مقاله هم راجب آن صحبت می شود ، از کجا می تواند شروع و به کجا برسد ، در اینمدت یک روز هم بیکار نبوده اند چه این شعبه و چه شعبات دیگر و حتی خود انسان را درنظر بگیریم ، مثلا" بگوید قلب من خسته شده و دو دقیقه استراحت کند و دومرتبه شروعبه کار نماید، مثلا" قلب من بیست سال سی سال در حال کار کردن است چند دقیقهای به آن استراحت بدهم و دومرتبه شروع به فعالیت کند، حرکت ها اینگونه نیست برخیاز حرکت ها شب و روز و مداوم بایستی به آن تفکر و انرژی بدهیم و برای آن ساختاربوجود بیاوریم تا بعداز ده ماه یازده ماه یک جسم سالم داشته باشیم و به رهاییبرسیم و یک شعبه جدیدی که یک فرآیند جدیدی را آغاز نموده است طی طریق نماید وامروز به این جایگاه برسد، همه این ها میسر نخواهد شد جز در سایه خدمت کردن و عملکردن و باورهای تمامی مسافرین و همسفران ، من صمیمانه به همه عزیزانی که عاشقانهدر اینجا خدمت کردند و این مکان زیبا را بوجود آوردند تبریک عرض می نمایم وامیدوارم که این موفقیت ها روز به روز بیشتر شود.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

ها ,یک ,، ,خدمت ,روز ,شعبه ,در حال ,دومرتبه شروع ,شروع به ,صورت مسئله ,مسئله اعتیاد ,صورت مسئله اعتیاد ,نیما یوشیج بهشهر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خط خطے هاے یـہ فسقلے tabesinpe dingmaltpeci velthidesto برپایی نمایشگاه کتب چهارده معصوم علیه السلام در کتابخانه الزهرا(س) حاجی آباد Ryan's receptions mp4 Cierra's memory برنامه و بازی های پاما مهسا گلی