محل تبلیغات شما
چهاردهمین جلسه از دور بیست و پنجم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر محمود و نگهبانی مسافر  مجید و دبیری مسافر شهاب با دستور جلسه"کتاب 14 مقاله" روز سه شنبه 25 شهریورماه 1399 ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلامدوستان محمود هستم یک مسافر

کلام خودم را با کلاماستاد سردار بزرگ آغاز می کنم که در وادی چهاردهم می فرمایند  برای آنانی کهحال خوشی ندارند دو راه بیشتر وجود ندارد یا به نیروهای راستین که خواستار حق وحقیقت هستن بپیوندند یا صبر کنند تا نیروهای تخریبی یا بازدارنده آن ها را به عمقظلمات هدایت کنند. از نگهبان و دبیر جلسه سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا امروز در این جایگاه خدمت کنم. واقعیت این است که تا خداوند اذنش را صادر نکند هیچکس نمی تواند در اینجایگاه استادی قرار بگیرد مدتی می شود که در جایگاه استادی قرار نگرفته ام فکر میکنم حدود هشت ماهی میشود شاید هم بیشتر و امروز خداروشکر این اذن از طرف خداوندبرای من صادر شد که بتوانم در این جایگاه هم خدمت کنم و آموزش بگیرم و این چیزی را که می گویم کاملا به آن ایمان دارم که باید اذن خداوند  صادر شود.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جایگاه ,کنم ,مسافر ,جلسه ,صادر ,محمود ,این جایگاه ,در این ,می کنم ,که در ,جایگاه استادی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

genisicktruc جاوید باد ایران سایت سنجش رئوف ایی Caroline's life فروشگاه فایل 4 ❤❤باران و علی❤❤ مطالب اینترنتی agvabhofigh پایگاه مقاومت بسیج منتظران قائم (عج)