محل تبلیغات شما
اولین جلسه از دور بیست و ششم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر محسن و نگهبانی مسافر  علیرضا  و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه" صورت مسئله اعتیاد" روز سه شنبه 1مهرماه 1399 ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان محسن هستم یک مسافر
قبل از اینکه در مورد دستور جلسه صحبت کنم جا داردسال تحصیلی جدید کنگره شصت را به تمامی اعضای کنگره شصت تبریک بگویم.از راهنمایمحترم آقا حمید همدانی که این جایگاه را در اختیار من قرار دادند سپاسگزارم وهمچنین از راهنمای خودم آقا محمود. در مورد صورت مسئله اعتیاد قبل از اینکه آقای مهندسصورت مسئله اعتیاد را حل کند جامعه جهانی اعتیاد را یک بیماری مزمن دارویی میدانستند اما آقای مهندس می گفتند که جایگزینی مزمن است که مواد مخدر بیرونیجایگزین مواد مخدر درونی  شدند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

اعتیاد ,کنگره ,مزمن ,مسئله ,صورت ,جلسه ,مسئله اعتیاد ,صورت مسئله ,در مورد ,جایگزینی مزمن ,از اینکه ,صورت مسئله اعتیاد

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سلول های آبی مغز من ... dmothfooshealthma Bobby's collection ایران زمین مهد دلیران ایران آباد و سربلند contherzferria پری غمگین Ignacio's life دانلود فیلم و سریال پیام های سلامت