محل تبلیغات شما
دومین جلسه از دور بیست و ششم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر سجاد و نگهبانی مسافر  علیرضا  و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه"وادی اول و تآثیر آن روی من" روز سه شنبه 8 مهرماه1399 ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلامدوستان سجاد هستم یک مسافر
ممنونماز دبیر جلسه و تشکر از نگهبان و سپاسگزارم از استاد خودم آقای محمود عموزاد کهصحبت کردن را من از ایشان یاد گرفتم و کمک کردند تا من این جایگاه را تجربه کنم مندر این جایگاه نشسته ام که درس پس بدهم. دستور جلسه وادی اول است یک روزی شخصی بهنام آقای مهندس دژاکام آمدند.  به تفکریزمان دادند و ساختاری را ادامه دادند تا انسان را از تاریکی به سمت روشنایی هدایتکند ، این هم یک تفکر است  و یک تفکر دیگراینکه موشک بسازی و با آن عده ای از انسان ها را از بین ببرید. 

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جلسه ,یک ,وادی ,مسافر ,اول ,تفکر ,جلسه وادی ,یک تفکر ,این جایگاه ,وادی اول ,را از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

hejahoota writerreikab پایگاه مقاومت شهید زمانی روستای خلیل کلا مطالعات اجتماعی معلمان دعانویسی_بازكردن سركتاب_بخت گشایی_ابطال سحر و جادو و طلسم_رمل پی سی - وان تالارهای پذیرایی/ تالارهای عروسی ... raimenlilest شرکت تعاونی چند منظوره بِر کبیر