محل تبلیغات شما
یازدهمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم آقا مهدی و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر جمشید با دستور جلسه " صورت مسئله اعتیاد " 3 مهر ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر
در ابتدا خدارا شاکرم و از نگهبان و دبیر جلسه تشکر می کنم که این فرصت را به من دادند ، شروع کار ایجنت محترم و گروه مرزبانی جدید را خدمت عزیزان تبریک می گویم امیدوارم صحیح و سالم و پر انرژی باشند و همه ما بتوانیم قدر این فرصتی که به ما می دهند برای خدمتگزاری را بدانیم چون خداوند اجازه خدمت به دیگران را به هر کسی نمی دهد چون این جایگاه خیلی ارزشمند است . به گروه قبلی مرزبانی هم خداقوت می گویم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کار ,مسئله ,مسافر ,گویم ,خدمت ,گروه ,را به ,می گویم ,قدر این ,بتوانیم قدر ,ما بتوانیم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Wholesale Jacksonville Jaguars Jerseys Clearance, NFL Jerseys Provide. شرکت زیارتی آستان خوبان توس بسم الله الرحمن الرحیم Wholesale Minnesota Wild Jerseys NHLAt Lower Price. argoligil طلائى هیدرولیك spirimmona هدهد راهبر - اخلاق مبتنی بر دین حرفهامان خزه های بزگ