محل تبلیغات شما
یازدهمین جلسه از دور بیست و پنجم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مرزبان محترم مسافر عبدالعلی ، نگهبانی مسافر غلامرضا و دبیری مسافر مصطفی با دستور جلسه"هفته ایجنت و مرزبانان"   20مهرماه 1399  ساعت 17 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان عبدالعلی هستم یک مسافر

همانطور که آقای مهندس می فرمایند راهنمایان چراغ راه ما هستند ، من در زمان مصرفم در تاریکی ها بودم راهنما مرا احیا کرده و این کار خیلی مقدس است باید قدر زحمات آنها را بدانیم . من هفته ایجنت و مرزبانان را به همه عزیزان تبریک می گویم ، این عزیزان هستندکه بستر کنگره را محیا می کنند تا من و امثال من به کنگره بیاییم و به درمان برسیم . به قول آقای مهدی یوسفی این هفته ها هستند که برای من یاد آوری می کند که چه اشخاصی به من کمک می کنند و من باید از این اشخاص تشکر و قدررانی کنم. اگر من کمی تامل کنم برای گرفتن یک عدد سی دی افراد خیلی زیادی زحمت می کشند باید قدردان این عزیزان باشم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

یک ,مسافر ,عزیزان ,کنگره ,هفته ,عبدالعلی ,یک نفر ,می کنند ,این عزیزان ,هفته ایجنت ,ایجنت و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دانلود آهنگ جدید لینکستان آنیکال اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ترکمن نور ولایت تجارت الکترونیک و عصر دیجیتال | H Jorge's site تولد مهربون ترین مرد زمینی معمولی هستم مثل خودم نمایندگی مجاز تعمیرات جنرال الکتریک،وستینگهاوس،ویرپول sopameve