محل تبلیغات شما
سومین جلسه از دور یکم کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 ویژه مسافران و همسفران لژیون گرگان با استادی راهنمای محترم علی آقا و نگهبانی مسافر  سجاد  و دبیری مسافر احمد با دستور جلسه "وادی دوم و تاثیر آن روی من" پنجشنبه  8 آبان ماه 1399 ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر

از آقای مهندس و خانواده ی محترمشان و از همه خدمتگزاران کنگره 60 وشعبه نیمایوشیج بهشهر و همچنین شما که اینجا حضور دارید سپاسگزارم.

ما بدون اینکه بدانیم به یکدیگر وصل هستیم و نبوn هرکدام از ما روی دیگریتاثیر میگذارد. ما تجربه کارگاه آموزشی را نداشتیم و همیشه در پارک لژیون تشکیل می شد ، برای اینکه از اهمیت این کارگاه های آموزشی و دستورجلسات صحبت کنم  مثال یک فوتبالیست را می زنم ، وقتی یک فوتبالیست تمرینمی کند کارهای اولیه مثل پاس دادن ، کار گروهی و خیلی چیزهای دیگر  را یاد می گیرد اما اگر بدنسازی نکرده باشداحتمال دارد اواسط یا اواخر بازی به اصطلاح بدنش کم بیاورد.ماهم درون لژیون یاد می گیریم که باید چه کاری را انجام بدهیم و یا چه کاری راانجام ندهیم.  اما هرکدام از این وادی ها ودستورجلسات حکم همان بدنسازی را برایمان دارند و باید باشند تا من کم نیاورم و درادامه وقتیکه درمان اعتیادم به اتمام رسید  به کمک تک تک این دستورجلسات بتوانم ازمسیرتاریکی ها عبور کنم و حتما باید به غیراز سی دی لژیون سی دی دستورجلسات هفتگیرا هم گوش نمایم و با دست خالی در این جلسات حاضر نشوم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

دستورجلسات ,لژیون ,یک ,آموزشی ,، ,کارگاه ,سی دی ,کنگره 60 ,یاد می ,یک فوتبالیست ,کاری را

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تالار پذیرایی فدک Www.Abnow.ir Silver Stars وبلاگ نمایندگی شادآباد Cheap NFL Jerseys Sale With 60% Off. Free Shipping With 10 PCS! tramunsagte lonzadedab James's page سردار شهید قربانعلی سرچاهی پایان نامه