محل تبلیغات شما
اولین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم آقا محمود و نگهبانی مسافرکاظم و دبیری مسافر روح الله با دستور جلسه " وم احداث دانشگاه" 1 آبان ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :
سلام دوستان محمود هستم یک مسافر

ازنگهبان جلسه سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم وآموزش بگیرم و همچنین از آقا بهرنگ ایجنت محترم و گروه مرزبانی بسیار سپاسگزارم کهدر این شرایط بیماری کرونا شرایط را مساعد می کنند تا ما بتوانیم در این مکان قراربگیریم و آموزش بگیریم و من فکر می کنم همه ی ما باید همکاری لازم را با ایجنتمحترم و مرزبانی داشته باشیم و تمام نکات بهداشتی که جزء قوانین کشور ما است رارعایت کنیم. از زمانی که کنگره شصت تشکیل شده اعضای آن به قوانین کشور احترامگذاشته اند و خواهند گذاشت.اصل قضیه کنگره شصت بر مبنای آموزش است و احداث دانشگاه همبر مبنای همین موضوع است. 

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

آموزش ,کنگره ,محترم ,دانشگاه ,ایجنت ,شصت ,کنگره شصت ,بگیریم و ,بر مبنای ,محترم و ,ایجنت محترم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

nadtimicutt ساخت اپلیکیشن فروشگاه فایل 3 خورشید ولایت فیلم سکسی ۲۰۱۷ صدر نیوز دانلود آهنگ جدید انصار حزب الله گیلان ♡♡نوید زندگی♡♡ علوم تجربی ( مطالب علمی)