محل تبلیغات شما
پنجمین جلسه از دور بیست و ششم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم مسافر الله قلی و نگهبانی مسافر  علیرضا  و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه"وم احداث دانشگاه" روز سه شنبه 29 مهرماه1399 ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان الله قلی هستم یک مسافر
از نگهبان و دبیر جلسه سپاسگزارم که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تادر این جایگاه قرار بگیرم و خدمت کنم و از  خدمت خودم بیشترین آموزش را بگیرم. خدا را شکر میکنم که مصرف کننده شدم و اینموضوع بهانه ای شد تا با کنگره آشنا  بشوم. دستور جلسه ضرورت ایجاد دانشگاه است. خدا را شکر می کنم و خیلی خوشحالمکه کلنگ ایجاد دانشگاه زده شد. این  اتفاق بزرگ را به آقای مهندس وخانواده محترمشان ، دیده بان های محترم و به خانواده بزرگ کنگره 60  تبریک می گویم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,دانشگاه ,جلسه ,محترم ,خانواده ,ای ,را شکر ,ایجاد دانشگاه ,می گویم ,خدا را ,کنم و

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فاز صدا دانلود تحقیق رایگان فروشگاه عینک آفتابی ریبن | ارسال رایگان هرچی تو نت پیدا بشه All news about cheap jerseys grounworkwitspods وبلاگ نمایندگی شیخ بهایی سلام Reginald's style صفحه شخصی نبی الله باستان فارسانی