محل تبلیغات شما
سومین جلسه از دور بیست و پنجم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی  راهنمای محترم آقا مجتبی ، نگهبانی مسافر مصطفی و دبیری مسافر جواد با دستور جلسه"وادی سوم و تاثیر آن روی من"   25 آبان ماه 1399  ساعت 16 آغاز بکار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان مجتبی هستم یک مسافر

در ابتدا جشن گلریزان را به همه تبریک عرض میکنم و جایگاهپهلوانی رو به آقا الله قلی تبریک میگویم.

دستور جلسه وادی سوم میگوید که باید دانست هیچ موجودی بهمیزان خود انسان به خویشتن خویش فکر نمیکند و ما قبل از آن  دو وادی تفکر را پشت سر گذاشته ایم.

ما معمولا عادت کرده بودیم که اگر در زندگی به هر مشکلی برخوردمیکردیم بهانه می آوردیم که دیگرانرا مقصر جلوه دهیم ولی ما باید این موضوع را قبول کنیم که در هر زمینه ای ( عاطفی-اجتماعی- اقتصادی- احساسی ) اگر مشکلی برای ما رخ دهد باید آن مشکل را خودمان حلکنیم و هیچکس دیگری برای ما کاری نمیکند و ما به این حیات قدم گذاشتیم که یادبگیریم چگونه مشکلات خود را حل کنیم.

ما بخوبی میتوانیم از طبیعت الهام بگیریم که چطور به موقع  شب و روز میشود یا به موقع فصل ها تغییر میکنندو همچنین به موقع کشاورزی و کشت محصول انجام میشود چون هیچ کاری را بی موقع نمی شودانجام داد و باید زمان آن برسد بعنوان مثال در فصل سرما نمیتوان برنج کاشت. مامیتوانیم برای خوابیدن و بیدار شدن خود و تلاش برای امرار معاش هم از طبیعت وپرندگان الگوبرداری کنیم و کار کردن و خوابیدن خودمان را تنظیم کنیم. شاید خیلی هامشکل بی خوابی یا اقتصادی داشته باشند ولی مهم پیدا کردن راه حل و طریقه ی برخوردبا آن مشکل است و حل کردن این مشکلات متعدد در زندگی فقط به عهده ی خود شخص استچون دیگران هم مطمئنا بیشتر از اینکه به مشکل ما فکرکنند به خود فکر میکنند ومسئول حل کردن مشکلات خودشان هستند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنیم ,حل ,مشکل ,مشکلات ,جلسه ,وادی ,حل کنیم ,به موقع ,آن مشکل ,این حیات ,ما به ,بگیریم چگونه مشکلات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

epbravadkmed جهت مشاوره در خرید و ساخت هرگونه کوادکوپتر با شماره: 09032523988 تماس بگیرید. Paul's site vicallighrep کانال ایتا تلگرام اینستاگرام سروش ساعت مچی ارزان دخترانه زنانه لاکچری 2020 utmytize brochourelka John's style robin5858 کار و فناوری دوره متوسطه اول