محل تبلیغات شما
چهارمین جلسه از دور بیست و دوم کارگاه های آموزشی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی راهنمای محترم آقا الله قلی و نگهبانی مسافرکاظم و دبیری مسافر روح الله با دستور جلسه ( گلریزان) 22 آبان ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلامدوستان الله قلی هستم یک مسافر

ازنگهبان و دبیر جلسه سپاسگزارم که به من این فرصت را دادند تا در این جایگاه خدمت کنم واز خدمت خودم آموزش بگیرم. دستور جلسه گلریزان است. خدا را شکر می کنم که در مسیرکنگره قرار گرفتم و این هفته زیبا را در ابتدا به بنیان کنکره 60 و اعضای آن و شعبهنیما یوشیج تبریک می گویم.گلریزان از رسومی است که در گذشته بوده و آقای مهندس همچند سالی است که این رسم را در کنگره اجرائی کرده اند و در صحبتهای خود فرمودند کهحتی کسانی را می شناسید که چندین سال پیش در کنگره بودند می توانند بیایند در اینجشن شرکت کنند ، کنگره به پول آن افراد نیاز ندارد آن افراد هستند که به کنگرهنیاز دارند. 

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,یوشیج ,نیما ,خدمت ,دستور ,جلسه ,که به ,است که ,آن افراد ,نیما یوشیج ,در کنگره

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Freda's page ترانه های لاتین نقش برتر پارس سایت معماران امروز کوچ ها - kuchha محله بنده نواز اخبار موبایل تیوا منطقه آزاد James's info هرگز تنها نخواهی رفت You’ll never walk alone