محل تبلیغات شما
چهارمین جلسه از دور سوم سری جلسات هماهنگی اعضای لژیون سردار نمایندگی نیما یوشیج با استادی کمک راهنمای محترم مسافر عبدالله و نگهبانی کمک راهنمای محترم همسفر ملیحه و دبیری مسافر ولی الله  با دستور جلسه  "محبت، بخشش را منتقل کن" در تاریخ 98/08/09 رأس ساعت 15:30 آغاز بکار نمود .

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان عبدالله هستم یک مسافر عضو لژیون سردار، خیلی خوشحالم از این که ، یک بار دیگر در این نمایندگی و بین شما دوستان عزیزهستم و می توانم افتخار خدمت داشته باشم و شما دوستان را زیارت کنم . محبت ، بخشش را منتقل کن دستور جلسه لژیون سردار است . چیزی که ، در کنگره ساری و جاری است محبت است یعنی بذر کنگره انگار از محبت بوجود آمده . شما وقتی به عنوان یک تازه وارد می آیی محبت را با تمام وجودت حس میکنی و به خودت هم به صورت نا خداگاه سرایت میکند .بعضی وقتها محبتی که رهجوها به من دارند ، ماوراء آن چیزی که طبیعی است می دیدم و حس می کردم این از کجا بوجود میاید و چطور این شکل میگیرد ؟ چه طوری است که ، یک رهجو یا انسان همدرد خودت وقتی که وارد کنگره شده و نگاهش ، لبخندش ، کلامش و رفتارش نسبت به تو سرشار از محبت است و انگار خشت خشت این مکان امن و مقدس در آن محبت وجود دارد و اساسش محبت است و محبت منتفل میشود .

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

محبت ,، ,لژیون ,یک ,سردار ,دوستان ,لژیون سردار ,که ، ,محبت است ,چیزی که ,راهنمای محترم ,اعضای لژیون سردار ,هماهنگی اعضای لژیون

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تــــرش و شیـــــرین کاراته بازان ایران Paulette's blog فری: دانلود آهنگ با لینک مستقیم جراحی بینی|شکم|جراحی سینه|گوش|جراحی پلک|زیبایی|clinicsurgery race1-dokhimaghror ... به یـــــاد او طعم گس سیگار باریکه ی نور Light Beam نفحات تصویری