محل تبلیغات شما
دوازدهمین جلسه از دور بیست و سوم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره ۶۰ روزهای یکشنبه نمایندگی نیمایوشیج بهشهر با استادی مسافر حمید ، نگهبانی مسافر صفرعلی و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه "توان مالی" در تاریخ ۹۸/۰۸/۲۶ راس ساعت ۱۷ آغاز بکار نمود. 

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان حمید هستم یک مسافر
خدارو شکر می کنم که یک بار دیگر در کنار شما هستم، تشکر می کنم از نگهبان و دبیر جلسه  که این فرصت را در اختیار من قرار دادند تا خدمت کنم و از خدمت خود آموزش بگیرم.
در رابطه با دستور جلسه: توان مالی
توان مالی را هم می توان به گلریزان ربط داد، ما هر صحبتی که می کنیم یا از تجربیات ماست و یا از سی دی ها و مطالب آموزشی و علمی آقای مهندس می باشد و هر قشری با هر سواد و تحصیلی که دارد زمانیکه وارد کنگره می شود رشد می کند و موادش را به راحتی کنار میگذارد، به همین دلیل می گوییم که علم کنگره بالاست و همه ما را به درمان رسانده و می رساند.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

مالی ,توان ,کنم ,مسافر ,حمید ,کنگره ,مسافر حمید ,توان مالی ,جلسه توان ,دستور جلسه ,با دستور

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

جهان پرچم،فروش پرچم،تولید پرچم،خرید پرچم،چاپ پرچم، رومیزی،پرچم تشریفات،پرچم اهتز کار تیمی Christopher's game Margaret's site sosenhire عـاشقـانه WORLD Science punclichubuf amcanineg وب سایت مقاله و تحقیق دانشگاهی