محل تبلیغات شما
سومین جلسه از دوره هفتادوپنجم کارگاه‌های آموزشی مجازی کنگره ۶۰؛ ویژه آقایان مسافر در نمایندگی آکادمی با استادی ایجنت شعبه نیما یوشیج مسافر مهدی، نگهبانی مسافر احسان و دبیری مسافر عارف، با دستور جلسه برای استحکام پایه‌های علمی و مالی کنگره من چه کرده‌ام» چهارشنبه 31 اردیبهشت‌ماه سال 99 ساعت 17 آغاز به کار کرد.

سخنان استاد:

سلام دوستان مهدی هستم یک مسافر؛ آنتی ایکس تریاک با تخریب 8 سال و سه ماه، طول سفر ده ماه و پانزده روز، روش درمان DST داروی درمان اوپیوم به راهنمایی علی آقا آزادی؛ در ضمن سفر سیگار کردم طول سفر ده ماه، به راهنمایی علی آقا آزادی و رهایی از سیگار 6 سال و نیم. خدا را شاکرم و در رأس از بنیان کنگره آقای مهندس تشکر می‌کنم که این فرصت را برای همه ما قرار داد که بتوانیم در مسیر آموزش و خدمت قدم برداریم. این فرصت شاید در هیچ زمانی به ما داده نمی‌شد ولی برای ما فراهم شد تا بتوانیم در این مسیر قدم برداریم. باید این فرصت را غنیمت بدانیم. خدا را شکر می‌کنم و از صمیم قلب از آقای مهندس متشکرم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

کنگره ,مسافر ,فرصت ,سال ,سفر ,سیگار ,این فرصت ,علی آقا ,به راهنمایی ,سفر ده ,طول سفر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

خرید پستی وبلاگ حسین زین الدینی میمند کسب درآمد از اینترنت | همکاری در فروش شارژ حکایت و شعر پند آموز آراد کنفرانس Tina's site andcasinla puffgiperva مبلمان، دکوراسیون و معماری داخلی بهترین نرم افزار های جدید