محل تبلیغات شما
اولین جلسه از دور بیستم از سری کارگاه های عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی دیده بان محترم تحقیقات کنگره 60 جناب آقای علی خدامی و نگهبانی مسافر ابراهیم و دبیری مسافر حمید با دستور جلسه ( نقش سی دی ها و نوشتن آن در آموزش ) در تاریخ 98/09/14راس ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:
سلام دوستان علی هستم یک مسافر.
تشکر میکنم از دوستانی که نوشتارها را قرائت نمودند و همچنین دبیر محترم که خلاصه جلسه قبل را قرائت نمودند ، من خیلی خوشحالم که خداوند توفیق دادند که امروز بتوانم بیایم ودر شعبه بهشهر حضور داشته باشم، خیلی خیلی خوشحالم و خداوند را سپاس می گویم. فقط یکبار چند سال پیش با آقای سلامی آمده بودیم که یک همایشی بود که اینجا هم آمدیم که آن موقع فقط زمینی بود و بچه ها در حال ساخت و ساز و تلاش بودند. اما توی این چند سال فرصت نشد که بیام خدارو شاکرم که امروز این توفیق شامل حال من شد که بیام و پیشرفت اینجا رو از نزدیک ببینم ، به سهم خودم تشکر میکنم از همه بچه هایی که توی این چند سال زحمت کشیدند و خدمت کردند تا این شعبه به اینجا برسه ، دوستانی که من می شناسم آقای عموزاد آقای یوسفی و آقا بهرنگ و دوستان دیگری که خیلی زحمت کشیدند برای اینجا ، انشاالله که ما هم شاکر و قدردان این زحمات باشیم و البته نگهدارنده و حافظ آن هم باشیم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

خیلی ,، ,آقای ,سال ,هم ,کنگره ,کنگره 60 ,چند سال ,دوستانی که ,را قرائت ,میکنم از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نمایندگی فروش بیسیم موتورولا و کنوود | 09122022286 | قیمت خرید بیسیم موتورولا اینکه ثبت شرکت مسئولیت محدود - ثبت برند فارسی امیرالمومنین sieclicapse sigallaken تیم تجاری بروکرینگ ecpruredan حقوق قانونی فرد بازداشت‌شده پایگاه اطلاع رسانى مهدی مددی گرده