محل تبلیغات شما
یازدهمین جلسه از دور بیست و پنجم سری کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 روزهای سه شنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر  کاظم  و نگهبانی مسافر  مجید و دبیری مسافر شهاب با دستور جلسه "قضاوت و جهالت" در تاریخ 99/06/04 رأس ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد :

سلام دوستان کاظم هستم یک مسافر

از نگهبان و دبیر جلسه و راهنمای محترم آقا حمید سپاسگزارم که اینفرصت را در اختیار بنده قرار دادند تا در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم.خوشحالم که یکبار دیگر دور هم جمع شدیم تا آموزش بگیریم ، ما هرچه داریم از آموزشهای کنگره و راهنمایان عزیزمان داریم از همه آنها تشکر و قدردانی می کنم. درخصوصدستور جلسه امروز ( قضاوت و جهالت ) : من در کنگره یاد گرفتم که فقط بایستی خودمرا قضاوت کنم نه دیگران را ، من باید گذشته خودم را با حال قیاس و قضاوت کنم ، درگذشته در زمان مصرف چه حالی داشتم و اکنون چه جایگاهی دارم؟ آیا تغییری کرده ام یاخیر؟

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

قضاوت ,کنم ,، ,آموزش ,کنگره ,جهالت ,قضاوت و ,خودم را ,قضاوت کنم ,و جهالت ,داریم از

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بیا و خطی بخوان مطالب اینترنتی کویـر کوچــــــــــــــک من وب مسافر مصطفی صفری freecdahltabpo فلش مموری agamubar خبرکتاب - دنیای کتاب و کتاب خوانی asemooni1368 خبر فوری