محل تبلیغات شما
هشتمین جلسه از دور بیست و یکم سری کارگاه های آموزشی عمومی کنگره 60 روزهای پنجشنبه نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی مسافر حسین و نگهبانی مسافر محمد و دبیری مسافر ابوذر با دستور جلسه "از سایت کنگره 60 چگونه استفاده می کنیم ؟ مقاله نویسی " 13 شهریور ماه 1399 ساعت 17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلامدوستان حسین هستم یک مسافر
ازنگهبان و دبیر جلسه و راهنمای عزیزم آقا محمود عموزاد سپاسگزارم که امروز این فرصترا در اختیار بنده قرار دادند تا در این جایگاه خدمت کنم و آموزش بگیرم. قبل از هرچیز خیر مقدم عرض می کنم خدمت دستار محترم دیده بان ، آقا سعید و هیات همراهشان کهجهت برگزاری انتخابات مرزبانی به شعبه نیما یوشیج بهشهر تشریف آوردند و انتخاباتبسیار پورشور و منظمی را برگزار نمودند، از زحمات این بزرگواران تشکر و قدردانیمیکنیم . یک خداقوت ویژه به آقا مهدی عزیز ایجنت محترم شعبه نیما یوشیج بهشهر بابتزحمات زیادی که در این مدت برای شعبه و همه عزیزان متحمل شدند و امیدوارم در هرجایگاهی که خدمت می کنند کما فی سابق موفق و سربلند باشند و یک تبریک ویژه هم بهراهنمای محترم آقا بهرنگ عزیز بابت جایگاه ایجنتی که قبول زحمت نمودند، امیدوارمایشان هم در انجام امور موفق و سربلند باشند وبهترین ها را برای هر دو بزرگوارآرزومندم.

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

آقا ,مسافر ,خدمت ,محترم ,شعبه ,یک ,یوشیج بهشهر ,نیما یوشیج ,کنگره 60 ,و سربلند ,سربلند باشند ,نیما یوشیج بهشهر

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نسیم فرخی laycetelldi پونی کافه ناقلاها abcharimo Bette's style ۞ به وبلاگ مرکا خوش آمدید ۞ lypasaby paydiphdisctas seybedcefor