محل تبلیغات شما
هشتمین جلسه از دور بیست و ششم کارگاه های آموزشی خصوصی کنگره 60 ویژه مسافران نمایندگی نیما یوشیج بهشهر با استادی ایجنت محترم آقا بهرنگ و نگهبانی مسافر  الیاس  و دبیری مسافر محمد جواد با دستور جلسه"هفته گل ریزان" روز سه شنبه 20 آبان ماه 1399 ساعت  17 آغاز به کار نمود.

خلاصه سخنان استاد:

سلام دوستان بهرنگ هستم یک مسافر

امیدوارم حال همه عزیزان خوب باشد و بتوانیم امروز جشن خوبی را درکنار هم برگزار نماییم ، هیچوقت من نمی توانم بهتر از جناب مهندس ، استاد امین ودیگر اساتید این دستور جلسه را بشکافم ، بهتر است برداشت خودم از دستور جلسهگلریزان را بگویم . چرا گل ریزان برگزار می کنیم ؟ وقتی به این  ساختمان نگاه می کنیم و فداکاری هایی که شده و چه گذشت هایی که  برای داشتن چنین بنایی انجام شده که ما الآناینجا نشستیم و  حالا که نوبت ماست و درسگذشت و بخشش برای من باز شده امیدوارم که بتوانم وظیفه خودم را انجام بدهم .

پبام آزمون داخلی نمایندگی

کارگاههای آموزشی عمومی.......

جلسه هماهنگی اعضای لژیون سردار....

جلسه ,گل ,ریزان ,، ,هایی ,گذشت ,گل ریزان ,دستور جلسه ,هفته گل ,می کنیم ,ساختمان  نگاه

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

رزرو تاکسی تویوتا کمری vip فرودگاه شیراز|تمام وقت به تمام نقاط ایران tingrarangfill unadsabro goldjourlidic Raul's blog آموزش تجهیزات مایتل دل نوشته های من reucradelde دانلود فیلم ایرانی پماد عسل کیمیا